مامان نعنا

من آیسان کفاش هستم...

نعنا نوستالژی ذهن اکثر ما ایرانی هست و با شنیدن اسمش حس تازگی و شادابی و سلامتی در ذهنمان تداعی می‌شود.
ما در کلینیک زیبایی نعنا با همین هدف در کنار شما هستیم و همه تلاشمان هدیه دادن شادابی و سلامتی به شما عزیزان است.
کلینیک زیبایی نعنا تمامی خدمات مربوط به‌سلامتی، شادابی و زیبایی اعم از فیشیال، ماساژ، جوان‌سازی، لیزر و … را برای شما با بهترین قیمت در محیطی متفاوت فراهم کرده است.
سعی شده است برای کسانی که به اینجا مراجعه می‌کنند محیطی متفاوت ایجاد شود، در نعنا فضاسازی ای مملو از احساس، رنگ و رایحه انجام شده، زیرا علاقه‌مندیم که از این طریق حس خوبی به مراجعین منتقل شود.
کلینیک نعنا، تمامی خدمات مربوط به‌سلامت را به مراجعین خود ارائه می‌دهد و در تمامی این مراحل سعی می‌شود که آرامش مطلوبی به آنان دست بدهد.
در نعنا زیبایی بیشتر تعریفی بر مبنای سلامتی، تناسب‌اندام، پوست سالم است و در کنار همه موارد، دور شدن از تمام خستگی‌ها که به‌طور روزانه جسم و روح را آزرده می‌کند دغدغه ما است.
بنابراین اعتقاد، به‌منظور ارائه خدمات با بالاترین سطح کیفی، نعنا در کنار استفاده از بهترین متریال و بروزترین دستگاه‌ها از تیمی مجرب و دارای مدارک درزمینه های تخصصی استفاده کرده تا شما به‌دوراز هرگونه دل‌نگرانی در کلینیک از خدمات ما استفاده کنید.

من آیسان کفاش هستم، مامانِ نعنا، در طول مدت کار حرفه‌ای که در این عرصه داشتم، به این نتیجه رسیده‌ام که زیبا بودن به این معنا نیست که حتماً شبیه پرنسس‌های کمپانی دیزنی شویم بلکه رفتار حرفه‌ای و وقت گذاشتن برای شما عزیزان می‌تواند حس تمایز و آرامش را برایتان ایجاد کند.
نعنایی‌های عزیز، به‌دوراز دغدغه و روزمرگی‌هایی که دارید مهمان نعنا شوید و حس طراوت و آرامش را تجربه کنید.